«СПС-БУД» підтримує творчі ідеї та презентує свої

Компанія «СПС-БУД» – виробник бетонних сходів, які відрізняються оригінальним дизайном і нестандартними рішеннями. Нові ідеї та починання, творчі пориви представляють особливий інтерес для її команди.

Підприємство не тільки втілює їх у своїх роботах, а й підтримує винаходи у сфері будівництва.

Майстер-клас Аустріса Майлітіса та презентація компанії

«СПС-БУД» виступив одним з партнерів, які підтримали дводенний захід, організований інтер'єрною премією ART SPACE та журналом ID. Interior Design. ART SPACE визначає найбільш видатні проекти в галузі архітектури та дизайну, організовує обмін досвідом, відкриває нові таланти й доносить їхні ідеї до широкої аудиторії.

18 жовтня 2018 у Львові відбувся майстер-клас латвійського дизайнера Аустріса Майлітіса, провідного архітектора Mailitis Architects – сімейної компанії, що об'єднує архітекторів, дизайнерів, художників та інших професіоналів двох поколінь.

Молодий архітектор вважає, що винахідлива ідея – необхідна умова успішного проекту, і ця думка співпадає з поглядами компанії «СПС-БУД».

Компания «СПС-БУД» – производитель бетонных лестниц
0002
0035
0008
0029
0018
0034
0039
0025
0022

Талант архітектора Майлітіса відомий світові завдяки Латвійському павільйону на EXPO-2010 в Шанхаї, Храму літаючих ченців Шаоліня в Китаї, проекту реконструкції Великої естради в Латвії, що стала культурною спадщиною ЮНЕСКО.

На даному заході від імені «СПС-БУД» були присутні генеральний директор компанії Сергій Сірук та керівник будівельних проектів Олексій Мельниченко. Працівники мали можливість не тільки ближче познайомитися з автором і докладніше дізнатися про його геніальні будівлі світового рівня, а й розповісти присутнім про діяльність ТОВ «СПС- БУД».

0155
0050
0166

О. Мельниченко виступив з презентацією, у якій представив компанію як виробника ексклюзивних бетонних сходів із досвідом роботи більше 10 років і сильною командою професіоналів своєї справи. «СПС-БУД» надає повний спектр послуг від проектування до виготовлення та оздоблення. На даний момент на рахунку підприємства – понад 1600 реалізованих проектів (25-30 проектів щомісяця), а географія замовлень охоплює всю Україну та країни СНД.

Другий день заходу пройшов у Києві в інтер’ному бутіку Roche Bobois. Працівники компанії познайомилися з новітніми тенденціями декору інтер'єру в інсталяціях і журналі ID. Interior, мали можливість насолодитися стравами високої кухні, поспілкуватися з яскравими і талановитими людьми в невимушеній атмосфері.

Вишукане звучання бетону в концепції «СПС-БУД»

Компанія бачить сходи по-своєму. Це не тільки масивна конструкція з бетону та арматури, призначення якої – з'єднати два поверхи. Вони можуть бути ще і красивим та витонченим предметом інтер'єру, а нестандартний дизайн і комбінації оздоблення в кожному конкретному проекті зроблять їх ще й унікальними.

Олексій Мельниченко підкреслив на презентації: «Для нас сходи – це своєрідна архітектурна мелодія, яка розкривається, насичується звуками за ступенем її наповнення». При такому підході результат не залишає байдужим і викликає захоплення.

Як зазначив доповідач, своєрідний challenge компанії – перетворити бетонні сходи в арт-об'єкт, який стане вигідним акцентом інтер'єру. При цьому «СПС-БУД» не забуває про функціональність, зручність та безпеку.