Сходи для будинку – прості форми, нестандартні рішення

Сходи – це не тільки елемент інтер'єру в будинку з декількох поверхів, а й необхідна річ. Часом нелегко визначитися з формою та типом конструкції: у кожного господаря свої вподобання та бюджет.

Але якою б не була форма, сходи на другий поверх мають бути красивими, зручними та надійними. Сьогодні ми розповімо про прості форми сходів. Ітиметься про прямі, Г-подібні та П-подібні.

Як правильно підібрати форму сходів та зробити звичайні незвичайними?

Якою буде форма сходів, у першу чергу визначає форма отвору. Якщо отвір Г-подібний, то такою буде й форма сходів у будинку. Квадратний отвір представляє більше можливостей: у ньому можна розмістити будь-яку з простих форм.

Прямі сходи – найпростіші за своєю конструкцією, оскільки не мають поворотів. Вони зручні тим, що люди, що ними підіймаються, переміщаються по прямій і не змінюють траєкторії свого руху. Це важливо для дітей і літніх людей. Крім того, такими сходами простіше піднімати меблі та інші габаритні вантажі. Тим не менш, слід врахувати: щоб конструкція не була занадто крутою, потрібен достатній простір у довжину – приблизно 4-5 метрів.

Прямая лестница - виды лестниц

Г-подібні сходи нагадують цю букву, якщо дивитися зверху. Але прості форми зовсім не означають, що сходи будуть виглядати просто. Якщо використовувати округлі ступені й дерев'яні накладки, консольні або однотятивні конструкції та навіть прозорі ступені, розширення внизу і вгорі маршу, застосувати косоур, поставити ажурні ковані перила – такі бетонні сходи будуть привертати увагу нестандартним дизайном.

Г-Образная лестница

П-подібні сходи отримали свою назву через схожість з буквою П в ракурсі зверху. Ця форма вважається надійною і зручною і підходить для бюджетного варіанту. Такі сходи бувають з двома маршами і одним майданчиком, двома маршами і забіжними ступенями, двома майданчиками замість одного та ступенями між ними. Як і будь-які сходи для будинку простої форми, вони стануть незвичайними завдяки нестандартному оздобленню.

П-Образная лестница из бетона

Дивитеся, де купити сходи в будинок у Києві?

Компанія «СПС-Буд» пропонує цікаві дизайнерські рішення та індивідуальний підхід при виготовленні бетонних сходів як для заміських будинків, так і будівель у межах Києва.
Зв'яжіться з нами – і наші дизайнери і проектувальники підберуть оптимальний для Вас варіант.