Бетонні сходи для будинку і не тільки – креатив «СПС-БУД»

Компанія «СПС-БУД», виробник дизайнерських сходів, виступила партнером щорічного всеукраїнського конкурсу Interiorgoda 2018, який відбувся 7 грудня 2018 року в КВЦ «Парковий». Ця виставка – прекрасна можливість для конкурсантів заявити про себе і представити свої погляди на інтер'єр оселі.

Такий захід – генератор сучасних і нестандартних рішень у всьому, що стосується інтер'єру: текстилю, бетонних сходів для будинку і навіть варіантів пентхауса. Interiorgoda 2018 відрізнявся особливою атмосферою креативності, яскравих вражень і відмінного настрою.

Учасники цього конкурсу для дизайнерів та архітекторів отримали унікальну можливість представити свої ідеї, отримати оцінку професійного журі та ознайомитися з кращими проектами у сфері дизайну інтер'єру.

interiorgoda конкурс

Інсталяція з арматури як фотозона

«СПС-БУД» ставиться до своєї роботи творчо. Для фірми різні види сходів – це своєрідні архітектурні мелодії. Тому вона прагне допомагати молодим талантам в їхньому розвитку. Але участь компанії в цьому заході не обмежилася підтримкою його проведення. «СПС-БУД» представив цікаву локацію в цей раз.

Це були не бетонні сходи для будинку, на яких спеціалізується підприємство. З арматури для бетонних сходів встановили інсталяцію, яка стала популярною фотозоною. На виставку був запрошений відомий фотограф Діма Барулин, який працював з 15.00 до 21.00.

interiorgoda photo
interiorgoda portrait 1
interiorgoda portrait 2
interiorgoda portrait 3

Бажаючі мати світлину на тлі незвичайної конструкції вишикувалися в чергу, що не зменшувалася навіть під час нагородження переможців. Інсталяція у футуристичному стилі викликала справжній фурор і привернула увагу як молодих, так і визнаних архітекторів.

Результатом фотосесії на конкурсі інтер'єру року стало близько 400 фото, опублікованих на сторінці «СПС-БУД» в Facebook.

У Новому році - до нових звершень

Дизайн інтер'єру будинку приваблює розмаїттям рішень і підходів, де кожен знайде для себе щось цікаве. Як партнер заходу, «СПС-БУД» вітає переможців конкурсу.

Компанія також дякує всім учасникам зйомки за виявлений інтерес і терпіння, бажає домашнього затишку, творчого натхнення і вдалих контрактів в новому році!