Що таке рендер і моделювання, і навіщо вони потрібні?

Коли клієнт робить замовлення на проєктування будинків, або його інтер'єру, він хоче отримати максимально реалістичне зображення. Для цього використовується такий прийом, як 3D-рендер або 3D-моделювання.

Суть 3D-рендерінга

Рендер - це чітке тривимірне зображення об'єкта з прорисовкою усіх деталей. При його виготовленні враховуються всі зовнішні фактори, у тому числі сонячне та штучне світло. Наприклад, підбираючи колір шпалер або фіранок, клієнт зможе побачити, як вони будуть виглядати в реальності.

Особливо зручно використовувати цей вид моделювання при проєктуванні будинку або квартири на декілька поверхів. При повній візуалізації легко не лише знайти місце, де будуть знаходитись сходи на другий поверх, але і як вони виглядатимуть.

Візуалізація дозволяє легко отримати інформацію про замовлення. Клієнту не треба буде вивчати велику кількість складних специфікацій та креслень. Для отримання зображення використовуються спеціальні програми, наприклад, 3dsMax. Її функціонал дозволяє передати не тільки чітку геометрію предметів, але й кольори, текстури (гладка або шорохувата), вплив світла. Окремо можна змоделювати вид за вікном.

Переваги рендера

Головна перевага рендеринга в тому, що замовник та розробник зможуть чітко уявити собі кінцевий результат, ще до того моменту, як розпочнеться будівництво. Зображення дозволяє розглянути всі деталі. У такий проєкт можна внести будь-які зміни. При цьому зразу стає зрозуміло, наскільки вони доречні.

Друга перевага, яку хочеться відзначити, - це зведення до мінімуму ймовірності всіляких помилок в розрахунках. Це стосується не тільки кількості необхідного для будівництва матеріалу, але і внутрішніх деталей. Наприклад, проєктуючи сходи в будинку, можна чітко розрахувати кількість ступенів, крок та кут нахилу. Програми для візуалізації дозволяють легко вносити в проєкт нові елементи або змінювати матеріали. Наочність зображення дозволяє відразу вирішити доречні зміни чи ні.

Використання візуалізації об'єктів набагато полегшує проєктування і взаєморозуміння між замовником та виконавцем. Читання креслень вимагає певної підготовки та знань, тоді як зображення на комп'ютері набагато легше зрозуміти. Швидкість отримання готового 3D-проєкту залежить від ряду параметрів:

  • квадратури приміщення;
  • кількості елементів інтер'єру;
  • складності дизайну.

 

Компанія СПС-Буд готова запропонувати своїм клієнтам повну візуалізацію готових об'єктів. Замовнику досить уважно переглянути каталог та вибрати вподобану модель. Дизайнери допоможуть вписати сходи в будь-який інтер'єр, підібрати колір та матеріал. Компанія працює на будівельному ринку понад 10 років. Професійна команда готова запропонувати вам не тільки готові рішення, але і розробити індивідуальний проєкт під приміщення замовника.