Бетонні сходи: оригінальні рішення оформлення простору

Створюючи затишок у домі, ми приділяємо достатню увагу інтер'єру таких приміщень як спальня, кухня, ванна, дитяча, вітальня. При цьому дещо ми все ж іноді не помічаємо. Сходи для котеджу можуть стати вигідним акцентом і неповторною родзинкою, якщо їх оформити творчо. Так підніматися й опускатися сходами стане цікавіше, а часу проводити на них ви або ваші гості стануть набагато більше.

Як прикрасити місце біля сходів: 11 незвичайних ідей

Рішення залежить від ваших уподобань і загального стилю прилеглих приміщень. Крім того, обладнавши простір сходового отвору і розмістивши на ньому частину предметів, ви звільняєте місце в кімнатах.

Отже, як же можуть виглядати бетонні сходи на другий поверх, якщо підійти до цього питання креативно?

1. Картинна галерея

Шанувальники живопису повісять на стіні кілька репродукцій. При цьому це не обов'язково повинні бути картини відомих художників. Оригінально виглядатимуть малюнки дітей або ваші власні, якщо це одне з ваших захоплень.

2. Сімейний фотомузей

Розмістіть на стіні фотографії ви пригадаєте приємні моменти, проведені разом з дорогими людьми. Любите фотографувати? Бетонні сходи можуть стати відмінним місцем для експозиції робіт.

3. Бібліотека

Обладнайте або замовте полиці на стінах: на них можна поставити книги і звільнити місце в кімнатах.

4. Місце для відпочинку

Якщо між сходовими маршами є вікно з широким підвіконням, його можна використовувати як ще один затишний куточок, щоб посидіти і розслабитися.

5. Сувенірні полки

Любите подорожувати? Монолітні сходи стануть місцем зберігання привезених сувенірів. Причому, це можуть бути не тільки статуетки. Існує і досить простий та бюджетний варіант: морські камінці і мушлі цілий рік можуть нагадувати про прекрасно проведену відпустку на теплому узбережжі.

6. Квіткова оранжерея

Сходи з бетону оживуть, якщо уздовж них поставити полки з рослинами, а барвисті бутони однозначно піднімуть настрій.

7. Цитати

Хочете трохи філософії розмістіть на сходинках вислови або життєві принципи, що припали до душі. Можливо, так досягати поставленої мети стане легше.

8. Незвичні вивіски

Вам подобається дивувати і пробувати щось нове? Повісьте дороговкази в коридорі. Тоді гостям орієнтуватися в будинку буде простіше.

9. Світлий пасаж

Обладнайте ряд світильників на стінах або встановіть ліхтарики уздовж перил. Так ви привнесете в дім більше затишку, тепла і гармонії.

10. Великі акценти

Не знаєте, куди повісити об'ємні предмети інтер'єру? Сходи в будинку відмінне місце для величезних настінних годинників, віял або дзеркал.

11. Святковий декор

Створюйте чудовий настрій в оселі, прикрашаючи перила. Приводом можуть стати сімейні урочистості та будь-яке свято, наприклад, Новий рік і Різдво.

Якщо мислити творчо

Оригінальні рішення в інтер'єрі не тільки роблять ваш будинок неповторним. Вони дають можливість застосувати креативність і втілити в життя навіть найнесподіваніші польоти фантазії.

Компанія «СПС-БУД» професійно виконує монолітні сходи з бетону будь-якого рівня складності, а як оформити простір навколо вирішувати вам. Нестандартний підхід при цьому неодноразово доводить, що бетон це зовсім не нудний варіант у будівництві житлових приміщень.