Застосування бетону в дизайні квартир

Бетон використовують не тільки для зведення будинків і споруд. Він також застосовується для оформлення стін і підлоги у квартирах та інших житлових приміщеннях.

Таке дизайнерське рішення називається індустріальним або горищним. Воно з'явилося у США в ХХ столітті. Вартість житла піднімалася дуже швидко, і люди облаштовували під помешкання горищні приміщення покинутих будинків.

У 90-ті роки заселяти горища під мансарду у багатоповерхових будівлях стали і в Росії. Використання бетону економить значну частину грошових коштів, позбавляє від необхідності купувати оздоблювальні матеріали, такі як шпалери, панелі. Це дуже затребуваний вид дизайнерського рішення. Він стирає межу між століттями, не даючи можливості визначити, до якого часу належить цей інтер'єр. Все коротко, суворо і стримано.

Бетон як будівельний матеріал має ряд переваг:

- простий;

- доступний;

- має високі протипожежні властивості;

- добре відштовхує вологу;

- дихає;

- екологічно чистий.

Застосування бетону в дизайні приміщень

В оформленні інтер'єру застосовують бетон відполірований або шорсткої фактури. Він виглядає вишукано в поєднанні з керамічною плиткою, штукатуркою, гранітом або мармуром. Незважаючи на те, що матеріал має сірий колір, його пожвавлюють світлові рішення, картини, фотографії.

У дизайні квартири бетон застосовують в оздобленні стін, підлог і стель. Він також доречний як стелаж або стільниці, прекрасно вписується в інтер'єр в декоративній обробці. З цього матеріалу можна змайструвати піддон для душової кабіни або ванни, викласти камін. Його використовують у кімнатах різного призначення: спальні, ванній або на кухні. Однак не варто використовувати його в дитячій. Не зловживайте цим будівельним матеріалом у своєму будинку.

Після нанесення його слід відмити й обробити спеціальним розчином.

Бетонні стіни

Таке дизайнерське рішення виглядає стильно. Стіни з бетону служать головним компонентом в інтер'єрі кімнати. Якщо квартира невелика, покрийте цим матеріалом частину стіни, прикрасьте її рамкою або ліпниною. Зробіть поверхню гладкою або навпаки, шорсткуватою, виходячи зі своїх побажань.

Щоб бетон заграв фарбами, використовуйте різноманітні світильники або бра, застосовуйте барвисті декоративні елементи або дерев'яні полиці.

Використовуйте бетон у кімнаті з великим вікном, щоб отримати достатньо освітлення.

Бетонна підлога

Сам по собі бетон холодний матеріал. Щоб на підлозі було комфортно, перед заливкою бетонної суміші встановіть теплу підлогу. Бетону не має бути занадто багато. Коли кімнати декоровані бетонними стінами, не перестарайтеся. Додайте інші матеріали і зробіть підлогу дерев'яною.

Пол з бетону буде чудово виглядати на кухні або у ванній кімнаті. Звичайно ж, краще надати йому натуральні відтінки: кремовий, бежевий або сірий.

Цей оздоблювальний матеріал служить довго, легкий у догляді. Відповідно до дизайну приміщення, підлогу можна пофарбувати лаком або виконати малюнок.

Бетонна стеля

Якщо у вас стеля з простого бетону, то люстри вибирайте з мінімалістичним дизайном, найпростіші. Найкраще підійдуть світильники, що звисають вниз на шнурі або проведені по всій стелі. Маленьке приміщення потребує багато світла. Сірий колір бетонної стелі візуально зменшує висоту всієї кімнати. Щоб вирішити цю проблему, використовуйте світлі фарби.

Вдалих вам рішень у створенні дизайну вашого будинку та офісу! Компанія «СПС-БУД» радо надасть професійну пораду в будівництві бетонних конструкцій і відповість на будь-які питання.