Варіанти використання бетону в інтер’єрі

Текстура бетону активно застосовується як в зовнішньому так і у внутрішньому інтер'єрі приміщень. Хто б міг подумати, що цей будівельний матеріал стане популярним елементом декору. Його різні модифікації створюють особливу атмосферу і здатні неймовірно перетворити простір.

Переваги бетонних конструкцій

 

 

Сходи з бетону - це найкраще рішення для дому. Вони завжди відрізняються своєю довговічністю і універсальністю форм і дизайнів. Сходи не мають вібрацій і шуму, не вимагають додаткових підпірок, що значно збільшує вільний простір.

Консольні бетонні сходи на другий поверх ідеально підходять для любителів стилю лофт. Вони не вимагають додаткового облицьовування і мають безліч варіантів покриття: лак, фарби, оздоблення штукатуркою, якою можна створити різні текстури, візерунки та малюнки.

лестница голый бетон 2
бетонная лестница голый бетон 3

Бетон в інтер'єрі

бетонный пол
бетонные стены 2
бетонный пол 2
бетонные стены 3

 

 

 

Цей матеріал завоював симпатію багатьох дизайнерів і любителів нестандартного інтер’єру. Стіни з бетону - сміливе рішення, яке багатьом стане до вподоби. Це відмінний фон для барвистих картин і фото. Любителям незвичайного інтер'єру точно сподобається бетонна стеля в стилі лофт та бетонна підлога. Вона не дорога, екологічна і довговічна. Підлогу можна пофарбувати, відполірувати або залишити рельєфною, зробити однотонною чи з візерунками. Це нескінченні можливості для творчості.

 

 

 

Якщо ви не готові до сірої стелі та стін, але хочете простір в індустріальному стилі - тоді бетонні меблі допоможуть вам створити потрібну атмосферу. Використовуйте столики з цементу, посуд, вази - як забажає ваша фантазія. Незвичайною прикрасою заднього двору стануть вироби з бетону для саду: фігури, горщики і навіть лавки, зроблені з бетонних блоків. Ваші гості будуть в захваті.

Бетонні предмети завжди нададуть простору особливу атмосферу, адже це універсальний матеріал з якого можна спорудити все що завгодно вашій фантазії.

бетонный стол
бетонный стол 2
бетонные вазоны
бетонные вазоны 2